معرفی ۱۰ ریمل ارزان باکیفیت

بسیاری از ما هنگامی که صحبت از خرید یک ریمل خوب به میان می‌آید بلافاصله به انواع و اقسام برندهای لوکس با قیمت‌های نجومی‌شان فکر می‌کنیم و چه بسا گاهی هم مقداری نا امید شویم.
باور کنید یا نه، برخی از ریمل‌ها که محصول برندهای متوسط هستند و در هر فروشگاه و داروخانه‌ای هم یافت می‌شوند، فرمولاسیون ساخت مشابهی با انواع ریمل‌های برند دارند و می‌توانند در عین حال که مقرون به صرفه‌اند، کیفیت مورد نظر شما را به خوبی تامین کنند.

نکات مهم برای خرید ریمل

مطمئن باشید اگر طبق نیاز خود اقدام به خرید کنید، قطعا رضایت خاطرتان جلب خواهد شد، پس برای خرید یک ریمل مناسب، اولین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، این است که قیمت ریمل ارتباط مستقیم و منطقی با کیفیت آن ندارد و گاهی بخش اعظم هزینه بالایی که پرداخت می‌کنید، صرفا به دلیل نام برند مربوطه است نه کیفیت آن.

به طور کلی کارکرد ریمل‌ها در چند مدل دسته بندی می‌شود: برای پرپشت کردن، بلند کردن، فر کردن و حجم دادن به مژه‌ها استفاده می‌کنیم که باعث برجسته‌تر شدن و درشت‌تر شدن ظاهر چشم‌هایمان می‌شود. ریمل های معرفی شده در این مطلب حدود قیمتی تا ۲۸۰ هزار تومان دارند.

غلظت و قدرت پیگمانتاسیون ریمل:

قدرت رنگدانه‌ها و غلظت پیگمنت‌های به کار رفته در ریمل، تاثیر به سزایی در کیفیت نهایی ارائه شده دارد. به همین دلیل از جمله نکاتی که باید در هنگام خرید ریمل به آن توجه کنید، پیگمنت‌ها و غلظت مناسب ریمل است. اگر ریمل بیش از حد غلیظ باشد باعث به هم چسبیدن مژه‌ها می‌شود و ضمن کم‌پشت نشان دادن تراکم آنها جلوه چندان خوشایندی نخواهد داشت. غلظت کم ریمل نیز دردسرهای خود را به دنبال دارد و نمی‌تواند مژه‌های شما را به حد کافی حالت داده و پرپشت کند.

شکل برس ریمل:

یکی دیگر از مواردی که باعث تفاوت در کارکرد ریمل ها می‌شود، از نظر شکل و کاربرد برس‌ آنهاست. هر یک از برس‌های طراحی شده، نقش متفاوتی را برای حالت دادن به مژه‌ها ایفا می‌کنند. بر این اساس برخی ریمل‌ها در نقش حجم دهنده مژه و برخی در نقش بلند کننده آنها عمل می‌کنند و بعضی محصولات نیز کاربردی دوگانه دارند و هر دو نیاز شما را برآورده خواهند ساخت، پس از مهم‌ترین نکات برای خرید ریمل مناسب توجه به شکل برس آن می‌باشد.

اگر مژه‌های نازک و کم‌پشتی دارید، توصیه می‌شود اقدام به خرید ریمل‌هایی کنید که دارای برس حجم دهنده هستند و اگر مژه‌های پر و کوتاهی دارید نیز، بهترین انتخاب ممکن برای شما انتخاب ریملی با برس بلند کننده مژه است.

سرعت خشک شدن ریمل:

نکته مهم برای خرید ریمل، توجه به سرعت خشک شدن آن است؛ اگر سرعت خشک شدن ریمل کم باشد و بیش از چند ثانیه زمان ببرد، این امر یک نقطه ضعف برای ریمل به حساب می‌آید.
سرعت کم خشک شدن ریمل باعث پخش شدن آن به اطراف چشم و خراب شدن کل میکاپ خواهد شد. از طرفی احتمال به هم چسبیدن مژه‌ها و سیاه شدن دور چشمتان را نیز افزایش خواهد داد.

ضد آب بودن و ماندگاری بالا:

اگر قصدتان از خرید ریمل استفاده از آن برای طولانی مدت و در مهمانی‌ها است، توصیه می‌شود حتما به قدرت ماندگاری و ضد آب بودن آن توجه کنید تا میکاپ شما در تمام ساعات مورد نظرتان حفظ شود. بهتر است بدانید ریمل‌های تولید شده بر پایه آب، ماندگاری کوتاه و چند ساعته و ریمل‌های ساخته شده بر پایه امولسیون روغن در آب، ماندگاری طولانی مدت و تا حدود ۲۴ ساعته دارند.

 

معرفی ریمل های با کیفیت و قیمت مناسب

ریمل حجم دهنده این لی

چنانچه به دنبال خرید و تهیه یک ریمل ارزان هستید و در عین حال می‌خواهید کیفیت مناسبی به نسبت قیمت داشته باشد، ریمل حجم دهنده این لی گزینه مناسبی است.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک ریمل خوب و مناسب، برس آن است و درصد بالایی از کارایی و عملکرد آن را شامل می‌شود. ریمل این لی، دارای برسی با طراحی فوق‌العاده و منحصر به فرد است و هنگام کشیده شدن بر روی مژه‌ها، تمام تارهای آن را از یکدیگر جدا کرده و ضمن جلوگیری از به هم چسبیدنشان، آنها را کاملا به مواد ریمل آغشته می‌کند.
این برس دارای خرده مژه‌هایی در ابعاد میکرو است و تاثیر بی‌همتایی بر قدرت حجم دهندگی مژه ها دارد.

غلظت مناسب و حساب شده این ریمل دارای پیگمنت‌های بسیار غنی و مشکی بوده و به شکل کاملا یکدست و همواری، تمام مژه‌ها را در بر خواهد گرفت و چشمانی برجسته و احاطه شده با مژ‌های پرپشت و مشکی را به ارمغان می‌آورد.
بافت این محصول بسیار سبک است و با استفاده از آن احساس سنگینی بر چشم‌های خود نخواهید داشت. همچنین می‌توانید مطمئن باشید که این ریمل هیچ گونه ریزشی نخواهد داشت و رد سیاهی و کثیفی روی پوست از خود به جا نمی‌گذارد.
وجود مواد تقویت کننده در ریمل این لی باعث افزایش خاصیت تقویت کنندگی آن در رشد و پرپشت شدن مژه‌ها می‌شود و مواد مرطوب کننده به کار رفته، از شکستن و خشک شدن ساختار مژه‌ها جلوگیری خواهند کرد.

ریمل حجم دهنده infinite مای

برس این ریمل طراحی بسیاری متفاوت و منحصر به فردی دارد. ضمن جدا کردن مژه‌ها از یکدیگر و جلوگیری از به هم چسبیدن آن، به خوبی آنها را به مواد ریمل آغشته می‌کند؛  علاوه بر حجم دادن و حالت دادن به آنها، تا حد قابل قبولی باعث بلند شده مژه‌ها می‌شود نسبت به قیمت، کیفیتی ورای انتظارات از خود نشان خواهد داد.

وجود ویتامین E در فرمولاسیون ریمل مای، باعث تقویت و تحریک رشد مژه‌ها می‌شود و از ریزش و ضعیف شدن آنها جلوگیری می‌نماید. مرطوب کننده به کار رفته در ترکیب این محصول نیز به مژه‌ها خاصیت انعطاف پذیری می‌بخشد و باعث فر و حالت دار شدن هرچه بیشتر آنها می‌شود.

این ریمل به هیچ عنوان بعد از استفاده ریزش نداشته و باعث ایجاد سیاهی زیر چشم نخواهد شد و در طول روز بر مژه‌ها کاملا پایدار بوده و از بین نمی‌رود. همچنین هنگام شستن آن نیز دچار دردسر نمی‌شوید و به راحتی می‌توانید آنها را از روی مژ‌های خود بشویید.

ریمل اسموکی لش گلدن رز

اگر مژه‌هایی نازک و کم‌پشت دارید و در آرزوی داشتن مژه‌های پرپشت، مشکی و برجسته هستید، بهترین انتخاب ممکن برای شما همینجاست.
برس ریمل گلدن رز به گونه‌ای طراحی شده که مژه‌های شما را کاملا از هم جدا کرده و از به هم چسبیدنشان در حین ریمل زدن جلوگیری می‌کند، از طرفی بروس متراکم وفیبری این ریمل، بیشترین مقدار مواد ریمل را به مژه‌های شما می‌رساند و عملکرد خارق‌العاده‌ای در حجم دادن و پرپشت کردن مژه‌ها ایفا می‌کند.

غلظت رنگدانه‌های این ریمل بسیار بالا بوده و از پیگمنت‌های غنی و فوق‌العاده مشکی تولید شده است و بلافاصله بعد از قرارگیری روی مژه‌ها، جلوه فوق‌العاده‌ای به آنها می‌بخشد. این ریمل مژه‌های شما را به مشکی‌ترین و پرپشت‌ترین حالت ممکن می‌آراید و به راحتی رضایت خاطرتان را جلب می‌کند.

از طرفی سرعت خشک شدن ریمل گلدن رز نیز بسیار بالا است و به هیچ عنوان پخش نخواهد شد. همچنین از به هم چسبیدن مژه‌ها و پخش شدن آن روی پوست نیز جلوگیری می‌نماید. سرعت بالای خشک شدن این محصول به شما این امکان را می‌دهد با کشیدن مجدد آن بر مژه‌ها، جلوه بسیار برجسته و جذابی به مژه و چشمان خود ببخشید.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده دوپلیکاتور شون

فرمولاسیون این ریمل بر پایه مواد ارگانیک و کاملا طبیعی بنا نهاده شده و هیچگونه ماده مضر وحساسیت‌زایی در آن به کار نرفته است. بنابراین در وهله اول، می‌توانید بدون هیچگونه هراسی از حساسیت و آلرژی این محصول را انتخاب کنید.

برس ریمل شون، به گونه‌ای طراحی شده که دو عملکرد حجم دادن و بلند کردن مژه‌ها را، به شکل همزمان انجام می‌دهد و با خرید آن، در واقع با یک تیر دو نشان زده‌اید.
فرقی نمی‌کند مشکل و نقطه ضعف مژه‌های شما چیست؛ برس همه کاره شون، مژه‌های شما را به زیباترین حالت ممکن می‌آراید. رنگدانه‌ها و پیگمنت‌های به کار رفته در فرمولاسیون ریمل شون بسیار غنی و مشکی هستند و از غلظت و قوام خوبی نیز برخوردارند، به گونه‌ای که تمام مژه‌های شما را پوشش خواهند داد. از دیگر خواص آن می‌توان به قدرت تقویت کنندگی موثر بر رشد مژه‌ها و ماندگاری بالا و فوق‌العاده‌اش اشاره کرد.

ریمل حجم دهنده روبی سان

محصولی بی‌نظیر و باکیفیت که قدرتی فوق‌العاده در حجم دادن مژ‌ها از خود نشان می‌دهد و همه شما را شگفت زده خواهد کرد.ریمل حجم دهنده روبی سان در کنار تمام مزایای خاص و جذاب خود، در دسته انواع ریمل ارزان طبقه بندی می‌شود و به راحتی می‌تواند انتخابی مناسب و اقتصادی برای شما باشد.

برس ریمل روبی سان کاملا مطابق با خاصیت حجم دهندگی آن طراحی شده و در هنگام استفاده متوجه خواهید شد که، ضمن جدا کردن مژ‌ها از یکدیگر، مواد ریمل را کاملا یکدست به تمام مژه‌ها می‌رساند و جلوه پرپشت و فوق‌العاده‌ای به آنها خواهد بخشید. این برس ضمن حجم دادن، خاصیت حالت دهندگی و فر شدن نیز به مژه‌ها می‌بخشد.

فرمولاسیون ساخت ریمل روبی سان،بسیار غنی بوده و سرشار از مواد ارگانیک و طبیعی مثل موم عسل و موم کارنوبا می‌باشد که باعث تقویت و رشد هر چه بیشتر مژه‌ها می‌شود. وجود فیبرهای tynex و سلولز در طراحی ترکیب این ریمل خاص، علاوه بر ارائه خاصیت تقویت کنندگی، باعث ماندگاری و حجم دهندگی هرچه بیشتر آن بر روی مژه‌ها شده و هیچ ریزش و سیاهی ناشی از ریمل را در طول استفاده مشاهده نخواهید کرد. این محصول غلظت مناسبی دارد و پیگمنت‌های به کار رفته در آن نیز بسیار مشکی بوده و تاثیر آن بر مژه و چشمانتان را در همان لحظات اولیه استفاده مشاهده خواهید کرد.

ریمل بلند کننده شماره ۱۱ سیترای

سیترای، ریملی ارزان و مناسب بوده و کیفیتی فوق‌العاده برای بلند کردن مژه‌ها دارد. این ریمل مناسب افرادی است که مژ‌ه‎‌های کوتاهی دارند و می‌خواهند با بلندتر جلوه دادن آنها، چشمان برجسته‌تر و زیباتری داشته باشند.
برس این ریمل به گونه‌ای طراحی شده که بر تک تک مژه‌ها اثر می‌گذارد و آنها را به مواد ریمل آغشته می‌نماید و ضمن خاصیت بلند کنندگی، باعث حالت بخشی به مژه‌ها نیز می‌شود.

فرمولاسیون ساخت ریمل سیترای بر پایه مواد ارگانیک و گیاهی ایجاد شده است و خیال شما را نسبت به آلرژیک نبودن آن راحت می‌کند.
وجود روغن گیاهی کرچک در فرمولاسیون ساخت این محصول، باعث تقویت مژه‌ها می‌شود و علاوه بر تحریک رشد هرچه بیشتر آنها، از ریزش‌شان نیز جلوگیری خواهد کرد. واکس میکرو کریستال در ترکیب ریمل سیترای، سبب انعطاف پذیری مژه‌ها در برابر مواد ریمل می‌شود و از شکستن و آسیب دیدن آنها جلوگیری به عمل می‌آورد. حین استفاده از این محصول می‌توانید مطمئن باشید در تمام طول روز، این ریمل با همان کیفیت اولیه بر مژه‌ها و چشمان شما جلوه‌گر خواهد بود.

ریمل پانورامیک گلدن رز

یکی دیگر از ریمل های با قیمت و کیفیت مناسب و در کلاس قیمت اقتصادی ریمل پانورامیک از برند گلدن رز است. این مدل ریمل با دارا بودن رنگدانه های کاملا مشکی بدون سنگین کردن مژه ها به آنها جلوه فوق العاده ای میبخشد. شما با تهیه این ریمل میتوانید انتظار عملکردی سه گانه برای مژه هایتان داشته باشید : حالت دهنده مژه، حجم دهنده و همچنین بلند کننده. این ریمل فاقد پارابن بوده و مناسب برای چشم های حساس است.

ریمل حجم دهنده واندر ولوم کالیستا

اگر می‌خواهید به غایت زیبایی و جذابیت مژه‌ها و چشمانتان دست یابید و مژ‌ه‌هایی بلند و پرپشت داشته باشید، ریمل کالیستا آرزوی شما را برآورده خواهد کرد! برس این ریمل به گونه‌ای طراحی شده که ضمن جدا کردن مژه‌ها از هم، آنها را حالت داده و تک تک آنها را به مواد ریمل آغشته می‌کند. رنگدانه‌های این محصول بسیار مشکی است و غلظت مناسبی نیز دارد، همچنین از نظر ماندگاری نیز قابل اطمینان می‌باشد.

ریمل همه کاره اکسترا بلک دبی

پیگمنت‌ها و رنگدانه‌های ریمل اکسترا بلک دبی، همانطور که از نامش پیداست به گونه‌ای فرموله شده که عمیق‌ترین رنگ مشکی را به مژه‌های شما می‌بخشد. همچنین با داشتن غلظت مناسب، تمام مژ‌های شما را به خوبی کاور خواهد کرد.
طراحی خاص برس این ریمل باعث میشود تا، مواد ریمل را به تک تک مژ‌های شما برسد. خاصیت حجم دهندگی و حالت دهندگی باعث شده تا ریمل دبی، انتخابی مناسب برای افرادی با مژه‌های کم، نازک، صاف و بی‌حالت باشد.

بافت مواد به کار رفته در ریمل دبی، بسیار سبک بوده و به بهترین شکل ممکن روی مژ‌ه‌ها قرار می‌گیرد و از این بابت احساس سنگینی روی پلک و چشمانتان نخواهید داشت. از جمله نکات مهم دیگر درباره ویژگی‌های این محصول، باید به خاصیت تقویت کنندگی آن اشاره کرد، به سبب وجود ترکیبات آمینو اسیدی در ترکیب ریمل دبی، بستر مناسب برای تولید کراتین و رشد بیشتر مژه‌ها فراهم می‌شود.

ریمل میستیک کاپریس

کاپریس میستیک، ریملی خارق‌العاده است و شما را به وجد خواهد آورد. برس ریمل کاپریس بسیار خاص طراحی شده و ضمن جدا کردن مژه‌ها از هم، آنها را فر و حالت‌دار می‌کند و نمای جذابی به چشمان شما می‌بخشد. از نظر رنگدانه، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مشکی‌ترین حالت ممکن را به مژ‌ه‌های شما هدیه می‌دهد.
این محصول دوام و ماندگاری قابل قبولی را ارائه خواهد داد و در طول روز پایدار می‌ماند و از خود رد و سیاهی به جا نخواهد گذاشت و ضمن تقویت مژه‌ها و تحریک رشد آنها، ایجاد حس سنگینی نیز به دنبال نخواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.