ترندهای جدید آرایش چشم بهار ۱۴۰۱

ترندهای جدید آرایش چشم بهار 1401

بهار یک فرصت طلایی برای تغییر دادن روتین آرایشی و پیاده کردن رنگ‌های زنده و شاد بر روی صورت است. اگر طرفدار ترندهای فصل‌های مختلف باشید، به خوبی می‌دانید که رنگ‌های نود و پاییزی با آرایش فصل سرما هماهنگی بیشتری دارند. پس خوب است که در کنار خرید لباس‌های نو با رنگ‌های سرزنده، نگاهی به ترندهای جدید آرایش چشم بهار ۱۴٠۱ نیز بی‌اندازید.

ترندهای جدید آرایش چشم بهار ۱۴٠۱

سایه چشم اسموکی زمردی بزنید

سایه چشم اسموکی درست مثل یک قاب خاکستری، سفیدی چشم‌ها را در بر گرفته و جذابیت آنها را دوچندان می‌کند. اما نظرتان چیست که در بهار ۱۴٠۱ یک رنگ شاهانه مثل سبز زمردی را جایگزین سایه خاکستری کنید؟ تصورش را بکنید، تلفیق سایه چشم سبز زمردی با برگ‌های سبز رنگ و تازه نفس بهاری چه ترکیب منحصر به فردی خواهد شد!

خط چشم بنفش، هماهنگی با رنگ سال جدید

همانطور که می‌دانید قرار است که رنگ بنفش بر قلمرو مد سال ۱۴٠۱ فرمانروایی کند. از طرفی دیگر، کشیدن خط چشمی به رنگ بنفش هم خالی از لطف نیست و یک تغییر و تحول حسابی در روتین آرایش چشم‌ها ایجاد می‌کند. پس اگر عاشق تغییر و فانتزی بودن هستید، این رنگ خاص و جذاب را بر روی چشم‌هایتان امتحان کنید.

سایه چشم نود، انتخابی ملایم برای آرایش چشم بهار ۱۴٠۱

همه خانم‌ها طرفدار رنگ‌های فانتزی و روشن نیستند و این یک واقعیت است. پس اگر شما هم به آرایش چشم ملایم تمایل نشان می‌دهید، به فکر دست و پا کردن یک پالت سایه چشم نود بیوفتید. رنگ نود از تناژهای کرمی تا قهوه‌ای را در بر‌میگیرد و قابلیت ترکیب کردن بالایی دارد.

چشم‌هایی با سایه طلایی، مرکز جلب توجه در بهار ۱۴٠۱

اگر خواهان درخشندگی و چشم‌هایی فریبنده هستید، با سایه چشم طلایی به خواسته خود دست پیدا کنید. به خصوص زمانی که رگه‌های نور به چشم‌های شما برخورد کنند، نوعی درخشندگی فوق‌العاده در چهره ایجاد می‌شود. سایه چشم‌های طلایی گلیتری، شاینی یا براق انتخاب شایسته‌ای برای این ترند به نظر می‌رسند.

سایه چشم‌ یا خط چشم‌های پاستلی، ترند آرایش چشم ۱۴٠۱

رنگ‌های پاستلی دنیای فانتزی و رنگارنگ دختران جوان را حسابی دگرگون می‌کنند. پس چه بهتر از این که همزمان با ورود به سال جدید، یک یا چند رنگ از سایه یا خط چشم‌های پاستلی به رنگ صورتی، زرد، صدفی یا آبی را مهمان کیف آرایش بهاری خود کنید.

مژه‌های آبی رنگ، ترند آرایش چشم بهار ۱۴٠۱

شاید از دید خیلی‌ها ریمل‌های رنگی توان رقابت با ریمل مشکی را نداشته باشند، اما خوب است که در بهار سال جدید این قاعده را در هم بشکنید و مژه‌هایتان را به رنگ آبی دربیاورید. برای اینکار می‌توانید به کمک ریمل آبی فقط قسمت انتهایی مژه‌ها را به رنگ آبی دربیاورید و باقی مژه‌ها را با ریمل مشکی پوشش دهید. اکستنشن کردن مژه‌ها نیز ایده خوب و ماندگارتری برای این ترند به نظر می‌رسد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.